2. Пирин (Бл)
  3. Пирин и Банско не се победиха, завършиха при равенство 1:1 (снимки)

Пирин и Банско не се победиха, завършиха при равенство 1:1 (снимки)

Мачът се игра на изключително тежък терен и минусови температури.

Пирин (Благоевград) и Банско не се победиха и завършиха наравно 1:1 в контролна среща играна на базата на „орлетата” в Рилци. Мачът се игра на изключително тежък терен и минусови температури.

Дебют за Пирин направи бразилецът Жуниор, който направи добро впечатление, а двубоят започна с минута мълчание в памет на починалия по-рано през деня бивш футболист на Левски от Дупница Кирил Миланов.

Гостите от Банско поведоха в резултата в 34-ата минута, чрез Борислав Хазуров, който засече центриране на Васил Панайотов за -1:0.

Минута по-късно след разбъркване в наказателното поле на Банско Александър Якимов удари греда.Пирин започна второто полувреме с изцяло нов състав, като на терена остана само вратарят Владислав Митев.

В 46-ата минута Методи Костов излезе очи в очи със стража на Банско Иван Христов, но не успя да го преодолее. Това направи минута по-късно Антон Карачанаков, който от малък ъгъл вкара изравнителното попадение в мача. До края на двубоя резултата се запази Пирин – Банско 1:1.

По време на проверката мажоритарния собственик на Пирин Емил Наков договори със своя колега от Банско Красимир Горанов завръщането на вратаря Атанас Аршинков, който трябва да започне тренировки до края на седмицата с „орлетата”.

Следващата контрола на Пирин е в петък от 14.00 часа срещу Миньор (Перник), като мястото на срещата допълнително ще се уточнява.

Хасан Шекиров

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“