2. Пирин (Бл)
  3. Пирин и Чавдар (Етрополе) извъртяха 2:2 в елитната група

Пирин и Чавдар (Етрополе) извъртяха 2:2 в елитната група

Така "орлетата” на Илко Христов не успяха да се измъкнат от опасната зона

Пирин (Благоевград) завърши наравно 2:2 с Чавдар (Етрополе) в двубой от последния кръг от есенния дял на първенството в елитната юношеска група до 19 години, съобщи кореспондент на Novsport.com.

По този начин „орлетата” на Илко Христов не успяха да се измъкнат от опасната зона. Гостите от Етрополе поведоха в резултата още в 12-ата минута, когато Мартин Колев с плътен удар от границата на наказателното поле бе точен за 0:1.

Десет минути по-късно Николай Ботев пропусна да удвои преднината за своите, след като не успя да преодолее стража на домакините Станислав Карадалиев. В 23-ата минута Антон Карачанаков бе изведен от Благой Пасков и не сбърка за 1:1, след което Пирин стигна и до втори гол в самия край на полувремето.

В 43-ата минута защитник на Чавдар (Етрополе) върна топката към своя вратар, но там дебнеше Благой Пасков, който не пропусна да вкара озовал се очи в очи с юношеския национал Димитър Евтимов.

Преди това за Пирин пропуснаха да се разпишат Слави Кирилов и Костадин Кацимерски. Гостите от Етрополе стигнаха до изравнителното попадение в 54-ата минута на мача, а с пропуски за Пирин през втората част се отличиха Пасков и Кацимерски, които бяха единствените от първия отбор, взели участие в срещата.

Хасан Шекиров

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“