2. Пирин (Бл)
  3. Пирин започна с физически натоварвания за мача с Калиакра

Пирин започна с физически натоварвания за мача с Калиакра

Голяма част от тренировката днес на Рилци беше водена от двамата помощници на Костадин Ангелов - Венци Гочев и Иво Иваников

На физически натоварвания заложиха футболистите на Пирин по време на първата тренировка за седмицата след победното 2:1 над Локо (Сф). Голяма част от тренировката днес на Рилци беше водена от двамата помощници на Костадин Ангелов Венци Гочев и Иво Иваников, тъй като по същото време на съседния терен старшията на "орлетата" наблюдаваше мача на елитната старша възраст срещу Любимец (5:1).

Сериозно внимание на физическата подготовка на играчите обърна кондиционният треньор Антон Дончев, който ги натовари максимално със серия от упражнения, като хвърляне на медицинска топка, разтягане на ластик и др. За предстоящия мач с Калиакра (Каварна) единствено на облекчен режим продължава да се готви Веселин Стойков.

Все още не е картотекиран новото попълнение Кирил Брестовички, а Иван Цветков продължава да тренира с отбора, като до края на тази седмица трябва да каже дали остава в Пирин. Костадин Ангелов удържа на думата си да вика с мъжкия отбор да тренират юноши и в групата вече е роденият през 1995 г. вратар Филип Димитров.

Добро впечатление на специалиста от мача на елитната старша възраст, който той изгледа, му направиха Смилен Златанов и Васил Вакадинов. В събота Пирин гостува на Калиакра (Каварна) в мач от седмия кръг, който започва от 19.00 часа. За там няма да замине защитникът Диян Молдованов, който получи червен картон в мача срещу столичния Локомотив.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“