2. Пирин (Бл)
  3. Пирин започна с равенство срещу чехи в Анталия

Пирин започна с равенство срещу чехи в Анталия

Пирин завърши наравно 1:1 в първата си контрола по време на лагера в Анталия срещу чешкия Бърно. И двата гола паднаха през второто полувреме на мача.

Даниел Младенов откри за „орлетата” в 61-ата минута, а резервата Радионович реализира изравнителното попадение в 74-ата минута за чешкия тим.

Първо чехите стигнаха до опасно положение, но Дошек в 5-ата минута стреля встрани от вратата на Макенджиев. Осем минути по-късно младият вратар на „орлетата” се справи и при първия удар в очертанията на неговата врата и успя да избие.

В средата на полувремето пред Даниел Младенов и Борис Кондев от състава на Пирин се откри възможност да сътворят опасност пред вратата на чешкия тим, но и двамата увиснаха под топката при едно центриране в наказателното поле. Пет минути по късно Благой Наков стреля, Долежал изби, а Димитър Воденичаров се размина с топката при добавката.

До края на полувремето с удар по посока вратата на Пирин се отчете и Долежал, но отново без резултат.

През втората част Стефан Грозданов извърши няколко смени и това повиши качеството на игра в отбора. Първо Димитър Воденичаров стреля опасно в 48-ата минута, а 13 по-късно благоевградчани стигнаха и до гол, дело Даниел Младенов дошъл след двойно подаване с Воденичаров. В 70-ата минута Иван Цачев пропусна да покачи след като се размина с топката от голлинията, след центриране на Зоран Златковски. Четири минути по-късно влезлият като резерва Радинович с удар от около 20 метра оформи крайното -1:1.

Следващата контрола на Пирин, отново на турска земя, е след два дни срещу румънския ФК Снагов.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“