2. Пирин (Бл)
  3. Шенсой след победата: Това беше поезия

Шенсой след победата: Това беше поезия

Наставникът на Пирин хвали играчите след разгрома над Локо

Треньорът на Пирин Наджи Шенсой остана доволен от победата с 3:0 над Локомотив Пловдив. Той похвали играчите си за представянето и определи действията им като "поезия".

"Виждате, научихме се срещу Левски да печелим три точки. А сега и срещу един отбор като Локомотив, който може да бие всеки. Имат опитни играчи като Камбуров и Тунчев.

"Второто полувреме беше поезия, стихотворение на Христо Ботев. Играем умно. Тактически ме слушат играчите. Сега сме на девето място, не сме аутсайдери.

"Винаги съм казвал - статистиката казва много неща, но не и най-важното. Виждате пиринския дух - той се върна. Сега знаем и как да играем тактически. Тактиката ни бе изморим Локомотив. Планирахме да ги бием второто полувреме.

"Пак казвам това бе една поезия. Бием 3:0. Нямахме до-скоро с два гола успех, а сега три. Много съм доволен от футболистите. Дано в следващите мачове с Черно море и Славия да продължаваме така. Според мен предишната победа бе по-сладка, срещу Левски. Върна ни се самочувствието.

"Играчите вече вярват, че могат да печелят. Това е същата група играчи. Направихме голяма крачка. Задачата ни няма да бъде лесна. Монтана също влязоха в криза. Като опитен треньор ще опитам да вземем шест точки в следващите два мача," заяви Шенсой.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“