2. Пирин (Бл)
  3. Спас Делев: Мисля, че ще си почивам за мача с Миньор (Пк)

Спас Делев: Мисля, че ще си почивам за мача с Миньор (Пк)

Проекто-националът на Пирин Спас Делев, който вчера развинти отбраната на Левски при победата с 1:0, заяви, че има нужда от почивка и по всяка вероятност ще пропусне двубоя с Миньор (Пк). Това обаче според него ще трябва да бъде съгласувано първо със старши треньора Наджи Шенсой, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Иначе Делев заяви, че се чуства добре и се надява за следващия кръг вече да бъде в оптимална форма. Бързоногото крило пропусна снощните празненства на отбора, но рано сунтринта се качи на стадиона да поздрави всичките си съотборници за успеха по време на възстановителната тренировка. Той каза, че се чувства на седмото небе след  успеха срещу Левски и не мисли за финала.

"Срещу Литекс излизаме напълно освободени, няма какво да губим от този мач, може само да спечелим", коментира Делев.

Супрсензацията на "зелените" през тази пролет направи повторни медицински изследвания  в местната болница и диагнозата се потвърди, че на младия футболист му трябва само почивка, иначе е напълно здрав.

Другият под въпрос за мача в неделя срещу Миньор (Пк) ще бъде Драги Коцев, който днес тренираше индивидуално на облекчен режим. Едиснтвено от игралите срещу Левски вчера Марио Метушев тренираше наравно с тези, които не играха на полуфинала, заради това, че влезе в заключителните минути на мача. Останалите направиха лека възстановителна тренировка. Заниманията на Пирин днес бяха водени от двамата помощници на Шенсой - Васил Петров и Срефан Гоешев, както и от треньора на Дублиращата група Иван Стойчев, заради брифинга на Наджи Шенсой в София.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“