2. Рома
  3. Рома продължава да мачка в Италия (ВИДЕО)

Рома продължава да мачка в Италия (ВИДЕО)

Ел Шаарауи се превърна в герой за домакините с две попадения

Рома продължава с фантастичното си представяне в Серия А. "Вълците" победиха с 3:1 Удинезе в мач от 6-ия кръг и са само на три точки от лидерите Наполи и Ювентус.

В предишните си два мача "вълците" вкараха 7 гола - 3:0 у дома срещу Верона и 4:0 при госгуването си на Беневенто, а сега добавиха още три.

Рома поведе още в 12-ата минута, когато Раджа Наинголан се пребори за топката пред дъгата на наказателното поле и пусна към Един Джеко, който с прецизен удар по тревата преодоля вратаря Албано Бицари.

След половин час игра Джеко асистира на Стефан Ел Шаарауи. Фараонът засече от малкия пеналт успоредното подаване на босненеца за 2:0.
Малко преди почивката Диего Пероти центрира към точката на дузпата, Йенс Ларсен се опита да върне към вратаря, но много нескопосано, а Ел Шаарауи се възползва от грешката и отблизо вкара трети гол.

След почивката домакините продължиха да контролират двубоя, но Диего Пероти изпусна дузпа минута преди края след нарушение на Габриеле Анджела, като нацели гредата.

В последните секунди на редовното време Ларсен пък се реабилитира за несръчната си изява при третия гол на Рома и успя да намали след страхотен извеждащ пас от дълбочина на Брам Найтинг.

Рома показа характер и обърна Венеция на своя "Олимпико"(ВИДЕО))

Римският тим стигна до успех с 2:1

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)