Панатинайкос разби с 3:0 като гост Вердер и обърка сметките в група В

Панатинайкос разби с 3:0 като гост тима на Вердер. Германците искаха победа на всяка цена, а накрая си тръгнаха с три гола пасив. Мачът не започна лошо за Диего и компания в началото немците пропуснаха няколко добри положения за гол. След това всичко хубаво за тях в този мач свърши

Панатинайкос разби с 3:0 като гост тима на Вердер. Германците искаха победа на всяка цена, а накрая си тръгнаха с три гола пасив.

Мачът не започна лошо за Диего и компания в началото немците пропуснаха няколко добри положения за гол. След това всичко хубаво за тях в този мач свърши.

След нищо кой знае колко интересно през първата част, втората 36-те хиляди фенове на Вердер ще си спомнят дълго време. В 58-ата минута Манциос не прости на Визе след контраатака.

12 минути след това след изпълнения на тъч Карагунис си поведе топката и от ъгъла на наказателното поле със страхотен параболичен удар направи Визе безпомощен – 0:2.

Хвърлил се в атаки, тимът на Томас Шааф още повече оголи защитата си. Тала след контраатака Панатинайкос матира за трети път защитата на домакините, след като Дзиолис намери топката от воле от границата на наказателното поле.