2. Славия
  3. Славия би Монтана с 2:0 при дублиращите отбори

Славия би Монтана с 2:0 при дублиращите отбори

Славия победи с 2:0 Монтана в среща от 5-ия кръг на Дублиращата група, предаде репортер на Novsport.com. Oще в 7-ата минута, Дубала бе изведен зад отбраната на гостите и с чудесен изстрел под плонжа на Бахтарлиев откри резултата. До края на полувремето „белите” продължиха да натискат своя противник, но вторият гол падна чак в 44-ата минита.

След чудесен пас от дълбочина на поляка Томаш Зайдак, Радослав Димитров – Меси излезе на стрелкова позиция, финтира вратаря и бутна топката в опразнената врата. Двамата треньори направиха много смени на полувреемто, като за Славия в игра се появи испанецът Дидка Гонзалес, който е на проби.

Футболистите на Славия се отчетоха с много пропуски пред вратата на съперника, а гостите така и не успяха да сътворят опасно положение пред вратата на Петров.

Славия: Петров, Дяков, Богданов, Драновички, Пенчев, Гонзалес, Николов, Попара, Зайдак, Димитров,Дубала (Господинов, Рангелов, Мечев, Иванов, Мегилков, Гонев, Мартинов).

Монтана: Бахтарлиев, Николов, Илиев, Тодоров, Личков, Йордан Тодоров, Харлов, Петров, Тодоров, Петков, П.Петков (Петров, Ц.Петков, Игнатов, Георгиев, П.Иванов).

Загорчич: Сега всичко вече зависи от шефовете

Той бе много разочарован след поражението от новака Септември (София)