3. Доре вкара за успех на Конго

Доре вкара за успех на Конго

Нападателят на Ботев (Пд) се разписа в 46-ата минута при победата над Намибия с 3:0

Нападателят на Ботев Пловдив феребори Доре вкара изключително важен гол за националния отбор на Конго, с който го класира на следващ етап в квалификациите за турнира на Африканските нации. Доре се разписа в 46-ата минута в мача срещу Намибия (3:0).

Дьлгучът вкара второто попадение в мача, което бе от изключителна важност. В първата среща Намибия спечели с 1:0.

В края на първото полувреме Конго отбеляза гол чрез Жан-вула. Доре се разписа веднага след почивката, а Доуниама донесе спокойствие на отбора с гол в 75-ата минута.

С тази победа Конго продължава в следващия етап на квалификациите за най-престижния турнир на черния континент.