3. Годуин Коялипу титуляр при загуба на ЦАР

Годуин Коялипу титуляр при загуба на ЦАР

След като преди 5 дни нападателят на ЦСКА Годуин Коялипу се отпуши за националния отбор на Централноафриканската република и вкара гол при победата с 3:1 над Лесото, сега той не успя да помогне на своите при загубата 0:2 от домакина Габон в турнира за купата на Африка.

24-годишният таран, дошъл при „армейците” от втородивизионния белгийски Беверен, започна като титуляр и остана на терена до 88-ата минута. Съотборникът му в ЦСКА Амос Юга пък бе резерва, но изобщо не влезе, докато нападателят на Пирин Благоевград Карл Намнганда се появи на терена във Франсвил през второто полувреме.

На първо място в групата е Мароко с 6 точки от 2 мача, следва Габон с 3 точки, ЦАР е трета също с 3, но с по-лоша голова разлика. Последен е тимът на Лесото с 0.