2. Световен футбол
  3. Хазуров дебютира със загуба в Израел

Хазуров дебютира със загуба в Израел

Хазуров игра цял мач и имаше участие в попадението на Махран Абу Райя

Бившият нападател на Литекс, ЦСКА, Пирин, Миньор и Видима-Раковски Костадин Хазуров направи официален дебют за новия си израелски отбор - Бней Сахнин, но тимът отстъпи с 1:3 на собствен терен на Макаби (Тел Авив) в среща от 18-ия кръг на израелското първенство.

Този мач беше дебют за новия треньор на жълто-сините от Тел Авив Моти Айонер, който обаче не пусна в игра Димитър Рангелов.

След тази среща Макаби има 35 точки и се нарежда на 3-о място в класирането, с 6 по-малко от лидера Макаби (Хайфа).

Хазуров игра цял мач и имаше участие в попадението на Махран Абу Райя в 57-ата минута с което Бней Сахнин изравни 1:1.

Центрирана от ляво топка попадна в българина, който я продължи в наказателното поле, вратарят Лиран Щраубер не успя да я отбие и домакините успяха да изравнят.

След това обаче Макаби (Тел Авив) вкара още два гола в 72-ата и в 82-ата минута чрез Роберто Колаути и реши мача.