2. Световен футбол
  3. Неостаряващ: Кристиано Роналдо започна новия сезон с гол и асистенция (ВИДЕО)

Неостаряващ: Кристиано Роналдо започна новия сезон с гол и асистенция (ВИДЕО)

Португалецът поведе Ал Насър за успех с 2:0 над Ал Таавон

Кристиано Роналдо започна отлично сезона. В първия си официален мач за Ал-Насър той отбеляза гол и направи асистенция. Неговият тим победи Ал-Таавон с 2:0 в полуфинален двубой от Суперкупата на Саудитска Арабия. На финала Ал-Насър ще се изправи срещу Ал-Хилал, който вчера отстрани Ал-Ахли след дузпи.

В осмата минута португалската суперзвезда подаде на Айман Яхия, който откри резултата. Роналдо се разписа в 57-ата минута след подаване на Ал Ганам и Ал-Насър вече имаше комфортен аванс, който запази до края на срещата. В добавеното време на втората част Марсело Брозович получи червен картон.

Пулишич: Идват по-добри времена