3. Адриан Андреев на четвъртфинал в Анталия

Адриан Андреев на четвъртфинал в Анталия

За място на полуфиналите нашето момче ще спори с втория поставен в схемата Кристиан Родригес от Колумбия

Адриан Андреев се класира за четвъртфиналите на турнира за мъже в Анталия (Турция) с награден фонд от 15 хиляди долара.

Българинът победи с 6:3, 4:6, 6:4 Николас Мехия от Колумбия. Срещата продължи два часа и 46 минути.

Адриан допусна пробив за 1:2 в първия сет, но спечели следващите четири гейма за 5:2.

След това нашето момче затвори сета на собствен сервис със 6:3. Във втората част Андреев поведе с 4:1, но загуби следващите пет гейма за 4:6. В третата решителна част Адриан проби за 2:1 и запази преднината си до края на сета.

Вчера Андреев победи със 7:5, 6:3 номер 6 в схемата Пол Толдео Баге от Испания.

За място на полуфиналите Андреев ще играе срещу номер 2 в схемата Кристиан Родригес от Колумбия.

Родригес е номер 423 в ранглистата на ATP.

Дъждът продължава да бави мача на Григор в Шанхай

Григор Димитров води със сет, но изостава във втория преди прекъсването на срещата

Ясно е кога Григор Димитров ще доиграва в Шанхай

Мачът на Гришо срещу белгиеца Зизу Бергс бе прекъснат

Джокович започна изненадващо трудно старта си в Шанхай (ВИДЕО)

Той победи янкито Алекс Михелсен в два сета

Мачът на Григор Димитров няма да се доиграе днес

Срещата на българина срещу Зизу Бергс беше прекратена при 1:0 сета в полза на нашия тенисист