3. Поредно разочарование за Бушар

Поредно разочарование за Бушар

Бившата №5 в света не успя да вземе дори сет срещу 116-ата в ранглистата

Канадската тенисистка Южени Бушар отпадна във втория кръг на квалификациите на турнира в Маями. Бившата №5 в света не успя да вземе дори сет срещу 116-ата в ранглистата на WTA шведка Ребека Петерсон и загуби с 4:6, 3:6. В момента Бушар също е извън Топ 100, като е само с 2 позиции по-напред от шведката.

Мачът започна с пробив в полза на Бушар, но веднага след това 24-годишната канадка допусна рибрейк. В седмия Бушар отново проби, но пак загуби аванса си много бързо и Петерсон изравни за 4:4. В десетия гейм бившата финалистка на “Уимбълдън” и полуфиналистка на Australian Open и “Ролан Гарос” отново се пропука на свой сервис и първата част приключи.

Вторият сет започна аналогично на първия - Бушар проби в първия гейм, но след това допусна да изостане в резултата с 1:3. Канадката изравни за 3:3, но не взе нито гейм повече и трябваше да се раздели с турнира още преди да са започнали срещите от основната схема.
Глушкова се класира за полуфиналите на турнир в Гърция

Поставената под №2 българка победи на четвъртфиналите осмата в схемата Тилвит Ди Джиролами

Денчева приключи в Италия

Росица Денчева отпадна във втория кръг на турнира по тенис на клей в Санта Маргерита ди Пула

Стаматова отпадна на турнир в Тунис

Юлия Стаматова отпадна от турнира по тенис на твърда настилка в Монастир

Добра новина за феновете на тениса у нас!

Силни турнири през 2025 година, благодарение на ново партньорство

Денислава Глушкова е на четвъртфинал в Гърция

Българката Денислава Глушкова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на клей в Ираклион

Федерер със силни думи за Надал

Роджър Федерер благодари на Рафаел Надал за страхотните мачове, които двамата изиграха

Роналдо за Надал: За мен беше чест да видя кариерата ти и да те нарека приятел