3. Приключи последното състезание от турнира DEVIN CUP

Приключи последното състезание от турнира DEVIN CUP

Днес се играха финалните срещи в последното състезание от турнира DEVIN CUP. Победители във възрастовата група до 12 години са Мартин Димитров /Ямбол 2005/ при юношите и Вивиян Златанова /Пазарджик/ при девойките. Класиралите се на второ място съответно са Йордан Диневски /Хасково/ и Радина Димитрова /Левски, София/ Срещите се състояха от 20 до 27 юни на кортовете „15:40” в София. Финалистите бяха наградени от президента на Българската федерация по тенис Стефан Цветков и изпълнителния директор на Девин АД Цветан Лъжански.

Днес се играха финалните срещи в последното състезание от турнира DEVIN CUP. Победители във възрастовата група до 12 години са Мартин Димитров /Ямбол 2005/ при юношите и Вивиян Златанова /Пазарджик/ при девойките. Класиралите се на второ място съответно са Йордан Диневски /Хасково/ и Радина Димитрова /Левски, София/ Срещите се състояха от 20 до 27 юни на кортовете „15:40” в София. Финалистите бяха наградени от президента на Българската федерация по тенис Стефан Цветков и изпълнителния директор на Девин АД Цветан Лъжански.

DEVIN CUP се проведе през целия месец юни в четири отделни възрастови групи от 12 до 18 години. По време на турнира от държавното първенство за детско-юношески тенис, състезатели от различни градове в България приеха предизвикателсвото да участват, което е доказателство, че тенисът се развива и превръща в популярен спорт сред младежите и девойките в страната.

Девин АД е генерален спонсор на Българската федерация по тенис и активно подкрепя дейности, които развиват този спорт в нашата страна. През следващия месец предстои среща между България и Латвия за Купа „Дейвис”. Едно от най-значимите тенис прояви ще се проведе от 10 до 12 юли на ТК „Локомотив” в гр. Пловдив.