3. Сливналията Стефан Трифонов се класира трети на Международен турнир по тенис

Сливналията Стефан Трифонов се класира трети на Международен турнир по тенис

Най – добрият състезател на Тенис Академия „Спорт палас” (Сливен) Стефан Трифонов зае трето място на Международния турнир по тенис в София. Представителят на сливенската тенис школа достигна до полуфиналите, където срещна Пламен Митев и отстъпи в две части – 6:3, 6:3. Митев остана втори в турнира, след като на финала загуби от Скот Глаутон от Обединеното кралство.

Най – добрият състезател на  Тенис Академия „Спорт палас” (Сливен) Стефан Трифонов зае трето място на Международния турнир по тенис в София. Представителят на сливенската тенис школа достигна до полуфиналите, където срещна Пламен Митев и отстъпи в две части – 6:3, 6:3. Митев остана втори в турнира, след като на финала загуби  от Скот Глаутон от Обединеното кралство.

В игрите на двойки Трифонов, заедно с Митев също достигнаха до ½ - финалите и с е поздравиха с бронзовите отличия.
Проявата е трета поред и е от веригата от трета категория. Тя бе за юноши и девойки до 16 години . Преди София се изиграха турнири в Свиленград и Хасково, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.