3. Тенисисти от Сливен са призьори в открит турнир

Тенисисти от Сливен са призьори в открит турнир

Стефан Трифонов и Катя Димитрова спечелиха открития турнир по тенис от първа категория в Сливен

Стефан Трифонов и Катя Димитрова спечелиха открития турнир по тенис от първа категория в Сливен. На финала при 18-годишните представителят на Тенис академия “Спорт палас”/Сливен/ Трифонов  победи в два сета Юмер Юмер от ТК Елит /Варна/.

При девойките от същата възраст Димитрова от ТК Лозенец /София/ надделя над Ели Чакърова от София с 2:1 сета, предаде кореспондентът на Nowsport.com в Сливен.

Първото място в игрите на двойки спечелиха тенисистите домакини Стефан Трифонов-Михаил Генчев, които се наложиха над Начев и Краев с 2:0 сета.

При девойките сливенското каре Силвана Петрова-Габриела Михайлова се класира на втора позиция, след като на финала отстъпиха на сестри Чакърови в две части.

На сингъл двете 14-годишни тенисистки на “Спорт палас” Петрова и Михайлова отпаднаха на ¼-финалите в по-голямата възрастова група.