2. Трансфери
  3. Херо освободи френския нападател Йоан

Херо освободи френския нападател Йоан

Стрелецът, който пристигна преди три дни на проби в Черноморец, няма да получи договор от бургаския клуб

Френският нападател Йоан, който пристигна преди три дни на проби в Черноморец, няма да остане в отбора. След днешната проверка срещу Ботев Пловдив, която акулите спечелиха с 3:0, му беше съобщено, че няма да бъде одобрен.

Въпросният цветнокож французин започна като титуляр заедно с по-голяма част от титулярите, но не беше убедителен.

Той игра малко над половин час и беше заменен от Венцислав Христов, който пък вкара второто попадение в мача след самостоятелен пробив в 36-ата минута.

Перфектните условия на терена, както и сравнително високите температури, станаха предпоставка за голям зрителски интерес.

Над 200 човека се виждаха по трибуните, от които и солидна агитка на домакините, които окуражаваха своите любимци през целия двубой. Сред гостите бяха и националните селекционери, начело с Любослав Пенев.

Следващата контрола на "акулите" е на 4-ти февруари /събота/ от 13:00 часа на градския стадион в Поморие, а съперник е отбора от Източната "Б" група Несебър.