2. Трета лига
  3. ЦСКА III отнесе дубъла на Левски с 3:0 (ВИДЕО)

ЦСКА III отнесе дубъла на Левски с 3:0 (ВИДЕО)

Вижте как премина дербито в Трета лига

ЦСКА III се наложи с категоричното 3:0 над Левски II в мач от десетия кръг на Югозападната Трета лига, игран на базата на "червените" в Панчарево. С успеха възпитаниците на Румен Трифонов събра 10 точки в актива си във временното класиране и изпревариха играчите на Йордан Петков, които имат една по-малко.

Домакините излязоха напред в резултата в 11-ата минута, когато Алесандро Николов направи много добър пробив през центъра на терена, след което пусна извеждащ пас към Александър Кожухаров, който влезе в наказателното поле и с диагонален удар по земя отбеляза за 1:0.

В 24-ата минута ЦСКА III стигна до втори гол. Николов отново се справи добре в средата на терена и подаде към Васил Каймаканов на лявото крило, той пусна за Павел Жабов в наказателното поле, нападателят се обърна добре и заби топката неспасяемо в горния ляв ъгъл за 2:0.

В добавеното време на срещата "армейците" направиха успеха си категоричен с трети гол в "синята" врата. Васил Каймаканов направи много добър индивидуален пробив, тръгвайки от собствената половина, след което с неспасяем удар към горния ляв ъгъл оформи крайното 3:0.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител