2. - ЦСКА
  3. 2:2 между Локо (Пловдив) и ЦСКА при дубъла

2:2 между Локо (Пловдив) и ЦСКА при дубъла

Дублиращите отбори на Локомотив (Пловдив) и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в интригуващ двубой игран на стадион „Локомотив” пред около 200 зрители

Дублиращите отбори на Локомотив (Пловдив) и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в интригуващ двубой игран на стадион „Локомотив” пред около 200 зрители. От титулярите на „червените” в този мач взеха участие Маркиньос, Янев, Манчев, и Бранеков. От „смърфовете” пък Шенсой даде шанс на Църваришки, Гаджалов, Бъчваров, Абушев и Цеков.

Двубоят започна по-добре за „червените” , които откриха резултата още в 16-ата минута, когато Бранеков бе най-съобразителен след едно меле в полето на пловдивчани и отблизо изведе своите напред – 1:0. В 30-ата минута „смърфовете” бяха близо до изравняване след хубаво воле на Абушер, но то бе отразено в корнер от Стойчев.

Втората част започна страхотно за Локомотив, който изглеждаше много жив в атака и в 53-ата минута Абушев изравни след разбъркване пред вратаря Стойчев. В 63-ата пък домакините получиха дузпа за игра с ръка на състезател в червено. Тя бе хладнокръвно реализирана от Цеков за 2:1. Три минути преди края на двубоя Кирил Атанасов оформи крайното 2:2, засичайки с глава центриране от ъглов удар.