2. - ЦСКА
  3. Дублиращият тим на ЦСКА разгроми Вихрен с 5:2

Дублиращият тим на ЦСКА разгроми Вихрен с 5:2

Дублиращият отбор на ЦСКА разгроми Вихрен с 5:2 на базата в Панчарево в среща от 23-ия кръг на Дублиращата група, предаде репортер на Novsport.com.

„Червените” откриха резултата в 27-ата минута, след като играчът на Вихрен Харизанов си отбеляза ефектен автогол. Три минути преди края на полувремето тимът от Сандански изравни резултата, а автор на попадението бе Димитриос Вавалис.

Второто полувреме започна отлично за ЦСКА, след като в 52-ата минута Тошев изведе Благой Пасков зад отбраната на „гладиаторите” и той хладнокръвно направи резултата 2:1. Две минути по-късно Аесс пусна в коридор към Мартин Тошев, който елегантно прехвърли вратаря Фотев.

В 59-ата минута главният рефер на мача отсъди дузпа в полза на гостите, а Бруно Паес бе точен от бялата точка и намали резултата 2:3. Десетина минути по-късно Аесс премина през няколко защитници на Вихрен и отново даде преднина от два гола на своя тим.

В 75-ата минута Аесс изведе Димитър Димитров, който оформи крайното 5:2.

ЦСКА: Велинов, Тошев, Дечев, Колев, Валериев, Ковачев, Костадинов, Кямил, Тасков, Аесс, К. Велинов.

Вихрен: Фотев, Паес, Станчев, Петров, Харизанов, Вавалис, Ласков, Ребреев, Генчев, Терзийски, Вахлиев.