2. - ЦСКА
  3. И дубълът на Литекс победи ЦСКА с 2:0

И дубълът на Литекс победи ЦСКА с 2:0

Дублиращият отбор на Литекс победи ЦСКА с 2:0 и по то продължи победния ход на първия тим, съобщава официалният сайт на "оранжевите". Литекс имаше тотално превъзходство през целия мач и при повече шанс можеше да си тръгне от "Панчерево" с по-изразителен успех.

Дублиращият отбор на Литекс победи ЦСКА с 2:0 и по то продължи победния ход на първия тим, съобщава официалният сайт на "оранжевите". Литекс имаше тотално превъзходство през целия мач и при повече шанс можеше да си тръгне от "Панчерево" с по-изразителен успех.

Възпитаниците на треньора Петко Петков откриха резултата през първото полувреме чрез защитника Цветомир Панов. Александър Ивайлов довърши ЦСКА след почивката.

Победата изкачи Литекс на второ място в класирането, като ловчанлии имат 25 точки.