2. - ЦСКА
  3. Премии в ЦСКА само при разгром

Премии в ЦСКА само при разгром

Играчите прибират по 1000 лева, ако бият Видима с поне 3 гола разлика

Футболистите на ЦСКА ще получат премии от по 1000 лева срещу Видима-Раковски само ако успеят да спечелят мача с поне 3 гола разлика. В противен случай бонуси няма да има. Това е било съобщено на състезателите вчера веднага след края на тренировката. Играчите си заработиха 11 бона за първите два пролетни кръга - 8 хиляди за триумфа на Терена" и 3 бона за разгромната победа в Бургас над Черноморец, футболистите обаче още не са прибрали всичките пари. Това ще стане другата седмица. Сега финансовите стимули са значително по-ниски поради факта, че ЦСКА е домакин на последния в класирането и е безсмислено да се правят излишни разходи за успех над изпадналия вече отбор от Севлиево с 1:0 например.

В същото време стана ясно, че от групата на червените за мача в неделя твърдо отпада Станислав Костов. Той счупи костица преди седмица и тренира по индивидуална програма. Сред 18-те на червените обаче се завръща изтърпелият наказание от една среща Александър Тонев. Емил Гъргоров ще бъде използван като вътрешен полузащитник. Най-вероятно той ще започне като титуляр и ще играе между 45 и 60 минути. Не е изключено обаче Радуканов да го пусне на терена в началото на втората част.