2. - ЦСКА
  3. Сливен без Ямуков срещу ЦСКА

Сливен без Ямуков срещу ЦСКА

От ръководството на “воеводите” обявиха, че не отписват двубоя с ЦСКА и изобщо мачовете за Купата, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен

Сливен ще срещне тима на ЦСКА без един от най-добрите си футболисти. Мачът от втория кръг на турнира за Купата на България ще се играе на 20 ноември от 14:00 часа вместо от 13:30 часа, какъвто е началният час на останалите двубои.

От домакините със сигурност ще отсъства Владислав Ямуков, който е наказан от Дисциплинарната комисия на БФС. От ръководството на “воеводите” обявиха, че не отписват двубоя с ЦСКА  и изобщо мачовете за Купата, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

“ЦСКА е марка в нашето първенство, колкото и да показват колебание в представянето си. Ние считаме, че е един от най-добрите отбори в България, един достоен и респектиращ съперник, но и ние имаме своите шансове срещу ЦСКА.

Ще бъде празник за нашите млади футболисти, които ще искат да се реализират и да се доказват срещу достоен съперник”, обяви изпълнителният директор на ОФК Сливен Георги Кирилов. Той изрази надежда, че повече публика ще дойде на стадиона на 20 ноември, за да се наслаждава на добър футбол.

Главен арбитър на срещата ще бъде Ахмед Ахмед, с асистенти Георги Ковачев и Станимир Илков. За четвърти съдия е определен Венцислав Кознички. Победителят ще се излъчи в една среща. Ако резултатът е равен, след края на редовните 90 минути, се играят две продължения по 15 минути, а при ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи.