2. - ЦСКА
  3. Стяуа изненадващо падна преди реванша с ЦСКА (видео)

Стяуа изненадващо падна преди реванша с ЦСКА (видео)

Вальо Илиев бърка фатално

Съперникът на ЦСКА в плейофите на Лига Европа Стяуа загуби изненадващо от Астра Плоещ с 1:2 в среща от 4-ия кръг на румънското първенство.

Цял мач за гостите в този мач игра българинът Валентин Илиев. Той получи жълт картон в 83-ата минута при 0:2, а преди това беше с основна вина за второто попадение на домакините. Чак в 93-ата минута Стяуа успя да върне едно попадение чрез Михай Костеа, след като Н’Дойе (38’) и Фатай (54’) бяха вкарали за Астра.

Проблемите за Рони Леви обаче започнаха от самото начало, когато Габи Матей получи контузия и беше заменен от Раул Русеску. В 33-ата минута пък наставникът на Стяуа направи втора смяна, заменяйки Николич за Костеа.

В сравнение с първия мач срещу ЦСКА Рони Леви направи три промени. Двубоят не започнаха Костеа, Мартинович и Галамац, а вместо тях играха Алвеш, Матей и Николич.

Реваншът между българите и румънците след 0:2 в първия мач е този четвъртък на стадион „Васил Левски”.