2. - ЦСКА
  3. Тенчо Тенев: Някакси бързи два гола получихме

Тенчо Тенев: Някакси бързи два гола получихме

"При 0:2 ударихме греда и може би това беше преломният момент, след това се сринахме психически и допуснахме ЦСКА да отбележи още три гола", коментира наставникът на Пирин (Гоце Делчев)

Старши треньорът на Пирин (Гоце Делчев) бе разочарован от поражението от ЦСКА с 0:5.

”Неприятна загуба. Някакси бързи два гола получихме. Съумяхме да се съхраним и да имаме някакво равновесие в играта до края на полувреме. Говорихме си в съблекалнята, че ще започнем второто полувреме мобилизирани и мисля, че го направихме.

При 2:0 ударихме греда и може би това беше преломния момент, след това се сринахме психически и допуснахме ЦСКА да отбележи още три гола”, коментира наставникът на Пирин (Гоце Делчев).

”На този етап това са нашите възможности. Този резултат е реален от показаното на терена. ЦСКА перфектно си използваха своите възможности и ни победиха с 5:0.

Трябва да се вдигнем, предстои ни мач с Нефтохимик за купата в неделя”, добави Тенчо Тенев.