2. - ЦСКА
  3. ЦСКА се наложи над Сливен и при дублиращите отбори

ЦСКА се наложи над Сливен и при дублиращите отбори

Дублиращият тим на Сливен загуби от ЦСКА с 2:1 като домакин и по този начин не успя да се реваншира за загубата и на представителния състав в елитната група, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Дублиращият тим на Сливен загуби от  ЦСКА  с 2:1 като домакин и по този начин не успя да се реваншира за загубата и на представителния състав в елитната група, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Резултатът първи откриха “воеводите”  още в 8-ата минута, като попадението бе дело на Ивайло Петров. В 13-та минута Евгени Йорданов вкара за 1:1 от дузпа и върна интригата в мача. Костадинов отбеляза втория гол за „червените” в 34-ата минута и с това оформи крайния резултат.

С победата ЦСКА се утвърди на третото място в групата с 34 точки, на 4 от втория Локомотив (Мездра) и на 5 от лидера Левски. Сливен са 10-ти с 20 т.