2. Волейбол
  3. Иван Тодоров най-добър при победата на Тенерифе Сур в испанското волейболно първенство

Тимът на Иван Тодоров Тенерифе Сур (Тенерифе) победи като домакин Уникаха Алмериа (Алмерия) с 3:0 в мач от 10-ия кръг на испанската Суперлига, съобщава BulgarianVolley.com. нашият състезател се превърна в топ реализатор за своите в тази среща с 19-те си точки, всичките от атака, записвайки 66% ефективност. Мачът премина изключително равностойно. Въпреки победата с 3:0 гейма, разликата в отделните геймове бе минимална - 26:24, 25:23, 29:27.

Тимът на Иван Тодоров Тенерифе Сур (Тенерифе) победи като домакин Уникаха Алмериа (Алмерия) с 3:0 в мач от 10-ия кръг на испанската Суперлига, съобщава BulgarianVolley.com. нашият състезател се превърна в топ реализатор за своите в тази среща с 19-те си точки, всичките от атака, записвайки 66% ефективност.
Мачът премина изключително равностойно. Въпреки победата с 3:0 гейма, разликата в отделните геймове бе минимална - 26:24, 25:23, 29:27.

КАИ Волейбол (Теруел) на Петър Атанасов победи като гост Хусан Канариас (Лас Палмас) с 3:0 (25:17, 25:14, 26:24). Тимът от Теруел спечели без проблеми мача, в който Пепи не взе участие.

В класирането КАИ Волейбол запазва 2-то си място с 9 победи и 1 загуба, докато Тенерифе Сур се изкачва с една позиция и вече е 6-ти с 5 победи и 5 загуби.