2. Волейбол
  3. Левски отнесе ЦСКА на волейбол

Левски отнесе ЦСКА на волейбол

Волейболистките на Левски Волей записаха нова победа във финалния турнир за определяне на първите четири отбора преди плейофите в женското волейболно първенство.

"Сините" волейболистки не срещнаха особени проблеми с вечния съперник ЦСКА и победиха с категоричното 3:0. "Червените" оказаха по-сериозна съпротива в първия гейм, но все пак загубиха мача с 23:25, 18:25 и 14:25 в отделните геймове.

Това бе втори успех за Левски Волей на турнира, който се провежда в зала "Христо Ботев". По-рано днес Марица Пловдив надви Спартак Варна с 3:1 гейма в друг мач от турнира.

Левски Волей води в класирането на турнира с два успеха от два мача, Марица и ЦСКА имат по един успех, а Спартак Интерком Груп е с две загуби.