2. Волейбол
  3. Марица изпуска волейфинал, спори с ЦСКА за бронзовите медали

Марица изпуска волейфинал, спори с ЦСКА за бронзовите медали

Волейболният тим на „Марица” при момичетата до 15-годишна възраст изпуснаха класиране на финала по време на финалния турнир в Плевен от националното първенство при подрастващите.

След четирите си победи в предварителната група, жълто-сините таланти на старши треньора Николай Диманов допуснаха подценяване и изненадващо загубиха с 0:3 на полуфинала от бойкия тим на „Казанлък волей” и така се разминаха с участие във финал.

За да не останат по-назад и връстничките им от ЦСКА също допуснаха подценяване в полуфинала си срещу  „Бдин”/Видин/ и паднаха с 2:3 след инфарктен тайбрек.

Така днес малките маричанки излиза в мача за 3-4 място срещу връстничките си от ЦСКА. Днешният финал пък ще противопостави отборите на „Бдин” и „Казанлък волей”.