2. Волейбол
  3. ЦСКА даде само гейм на Славия

ЦСКА даде само гейм на Славия

Марек Юнион Ивкони би Арда с 3:0, а Пирин Балканстрой срази у дома Нефтохимик 2010 с 3:1

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА успя да победи Славия с 3:1 в мач от 8-ия кръг на Суперлигата, който се игра в столичната зала "Панайот Пондалов".

Двата столични гранда показаха добър волейбол, но в крайна сметка с победата се поздравиха възпитаниците на Александър Попов.

"Червените" волейболисти загубиха първия гейм с 25:22, но след това заиграха по-концентрирано и поведоха в геймовете след 20:25 и 19:25 в следващите две части.

Тимът на Славия, който има само една победа този сезон, имаше шанс да доведе нещата до тайбрек, тъй като водеше в самия край на четвъртия гейм. ЦСКА обаче взе отново контрол над срещата и спечели мача след 22:25 в последния гейм.

В другите два мача, които се играха днес, лидерът в шампионата Марек Юнион Ивкони би предпоследния Арда с 3:0, а Пирин Балканстрой срази у дома тима на Нефтохимик 2010 с 3:1.

Федерацията ни по волейбол търси четирима селекционери

Управителният съвет на БФВ ще разгледа кандидатурите, ще проведе директни разговори с кандидатите и ще се съобрази с препоръките на Треньорската комисия

ОБЗОР: Марица победи Левски в НВЛ

Волейболният шампион и хегемон у нас при жените с летящ старт на сезона

Николай Желязков: За момента сме подготвени добре

Вижте какво още заяви наставникът на волейболния Левски след победата срещу ЦСКА

Александър Попов: Хубавото е, че това се случи в самото начало на сезона