Черноморец (Бс) обърна Карнобат, Великов пак даде шанс на юноши на клуба

Бургазлии направиха много силно второ полувреме

Черноморец (Бургас) постигна победа след обрат с 2:1 над Карнобат в контролна среща, която се игра днес.

Срещата се проведе на стадиона в Българово.

Гостите от крайморския град стигнаха първи до попадение, а през първото полувреме момчетата на Веселин Великов изпуснаха 3-4 добри голови шанса.

След почивката обаче всичко си дойде на мястото.

Още секунди след подновяването на играта Стоян Мантаров успя да изравни с глава след центриране от корнер.

В 63-ата минута пък португалецът Аризио направи обрата пълен. Преди топката да стигне до него Венци Славов направи страхотен пробив и му я даде на перфектна позиция до вратата и той от близка дистанция не сгреши.

В този мач участие взеха и четирима юноши на клуба - Петър Пейчев, Боби Димов, Георги Кръстев и Стоян Михайлов, които за почти нулевия опит в мъжки футбол показаха хубави неща на терена.

"Изпуснахме няколко шанса през първото полувреме и честно казано не съм доволен от него, но съм много доволен от играта ни след почивката. Относно младите момчета в отбора мисля, че им трябва още доста време, но за почти никаквия им опит в мъжкия футбол се представят на ниво", коментира треньорът на Черноморец Веселин Великов.