Черноморец (Бургас) взе трите точки в Асеновград, Гюзелев герой с победен гол

"Акулите" изиграха добър мач срещу Асеновец

Черноморец (Бургас) стигна до изключително ценна победа с 1:0 при визитата си на един от най-добрите отбори в групата - Асеновец (Асеновград).

В мач от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига воденият от Веселин Великов тим грабна трите точки и в момента е на 3-ата позиция с 44 пункта - на 6 зад лидера Несебър.

Асеновградчани пък са пети с 40 точки.

За жалост на бургазлии техните преки конкуренти също си спечелиха мачовете.

Единственото попадение падна в 67-ата минута на мача и бе дело на привлечения от Созопол Венци Гюзелев.

Той успя да си открадне топката от противников бранител и излезе сам срещу вратаря, като в крайна сметка успя да реализира.

Гостите можеха да водят още през първото полувреме, но тогава Миро Манев направи сериозен пропуск от близка дистанция.

Като цяло се получи доста здрав мач за стандартите на Югоизточната Трета лига и както се и очакваше в него нямаше много голове.