2. Втора лига
  3. Димитър Тодоров: Изпуснахме Банско през първото полувреме

Димитър Тодоров: Изпуснахме Банско през първото полувреме

Старши треньорът на Видима-Раковски Димитър Тодоров остана разочарован от загубата на неговия отбор с 0:2 от Банско. Пред камерите на Ринг ТВ той изрази впечатлението си, че през тази година битката в Западната „Б” група е много по-интересна, защото силите са изравнени. Тодоров също така призова БФС да слее двете „Б” групи, защото според него така качеството на футбола ще се повиши.

Старши треньорът на Видима-Раковски Димитър Тодоров остана разочарован от загубата на неговия отбор с 0:2 от Банско. Пред камерите на Ринг ТВ той изрази впечатлението си, че през тази година битката в Западната „Б” група е много по-интересна, защото силите са изравнени. Тодоров също така призова БФС да слее двете „Б” групи, защото според него така качеството на футбола ще се повиши.

„Има една стара поговорка – като не вкараш, ще ти вкарат. Получи се добър мач, в който ние доминирахме през първото полувреме и изтървахме доста чисти положения. През втората част играта се изравни и за съжаление оставихме инициативата на играчите на Банско. Има още доста мачове до края на сезона и все още не мога да прогнозирам кой отбор ще спечели промоция за „А” група. Мисля, че в днешния мач късметът бе на страната на Банско. През тази година силите в групата са много изравнени и първенството е много по-интересно”. заяви Тодоров след мача.

„Мисля, че единната „Б” група ще вдигне нивото на български футбол. Преди, когато тя съществуваше, нямаше отбори с по 4 точки в актива си и такива, които да се отказват заради финансови проблеми. Все пак това решение трябва да бъде взето от БФС”, допълни наставникът на Видима.