2. Втора лига
  3. Етър и Марек със зрелищно 2:2 в дербито на седмия кръг на Втора лига

Етър и Марек със зрелищно 2:2 в дербито на седмия кръг на Втора лига

Четири гола и много картони на "Ивайло"

Отборите на Етър и Марек направиха равенство 2:2 в последната среща от седмия кръг на Втора лига.

Загубата на точки отдалечи съперниците от голямата им цел - завръщане в efbet Лига, като "болярите" останаха на две точки от зоната на баражите, а дупнични са с три по-малко от четвъртия Беласица.

Първото полувреме не предложи много емоции и завърши без попадения, а грубостите преобладаваха, като главният съдия се принуди да покаже цели четири жълти картона.

Още цели шест футболисти получиха жълти картони за обидни реплики, но тогава паднаха и четрити гола за отрицателно време.

Три от попаденията бяха отбелзани за отрицателно време. Иван Коконов откри резултата в 60-ата минута, а в 66-ата Илия Димитров изравни. В 68-ата пък Коконов изведе "болярите" отново напред.

Великотърновци вече се виждаха победители, когато във втората минута на продължението бяха изненадани. неприятно и гостите от Дупница стигнаха до втори гол, който отново бе дело на Илия Димитров.

Монтана се препъна срещу ЦСКА II на "Огоста"

Двата тима завъртяха 0:0

Ще успее ли Пирин да продължи победната серия край морето

"Орлетата" гостуват на Несебър

Втора лига: Фратрия обърна Янтра в Габрово, Лудогорец II с епична победа над Спартак