2. Втора лига
  3. Калиакра отново не успя да победи Несебър

Калиакра отново не успя да победи Несебър

Калиакра и Несебър не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1 в мач, който се игра на осветление на градския стадион в Каварна, предаде кореспондент на Novsport.com.

Калиакра  и Несебър не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1 в мач, който се игра на осветление на градския стадион в Каварна, предаде кореспондент на Novsport.com.

Домакините владееха инициативата през по-голяма част от първото полувреме, но рядко завършваха атаките си с удар. Първата възможност за гол се откри в 13-ата минута, когато Петков стреля от малък ъгъл, но ударът му излезе в аут.

В 33-ата Стоилов бе изведен сам срещу треньора на гостите Григоров, но се забави и ударът му бе париран от централния бранител на гостите Колев. В 40-ата мин. При идентична ситуация, Петков изведе Стоилов на чиста позиция, и той стреля право в ръцете на Григоров.

Секунди по-късно топката срещна ръка на бранител на Несебър, но ситуацията бе подмината от главния съдия Асен Николов.

Гостите поведоха в 44-ата минута, след като Венцислав Христов се възползва при разбъркване в наказателното поле на Калиакра след корнер и не сгреши. Това бе първият удар към вратата на Калиакра.

Домакините успяха да изравнят в 64-ата минута, когато влезлият като резерва Иван Караджов изпревари вратаря Григоров и топката попадна в Петков, който вкара на опразнената врата.

Играчите на Калиакра  се втурнаха на щурм, но така и не успяха да стигнат до втори гол. В 76-ата минута за втори жълт картон бе изгонен Желев от Нафтекс, но въпреки че остана с човек повече на терена, Калиакра не успя да вземе победата.

В последната минута на мача, след центриране на Садула, топката отново срещна ръката на бранител на Несебър, но така и не последва сигнал на рефера Николов.

Така двата отбора отново не успяха да се победят, както и през есента, а Калиакра продължава да няма победа над Несебър.