2. Втора лига
  3. Киселичков: Сами надигаме отборите

Киселичков: Сами надигаме отборите

Треньорът на Янтра не смята, че отборът му играе слабо от началото на сезона

Старши треньорът на Янтра (Габрово) Тодор Киселичков говори след двубоя с Добруджа, завършил наравно 2:2. Наставникът не скри разочарованието си от това, че отборът му не успя да спечели, и обърна внимание на лесно допуснатите голове.

"Бяхме излезли с нагласата да спечелим, но за съжаление не успяхме да го направим. Отстъпихме най-вече в агресията в моменти, в които Добруджа имаше лек превес. Създадохме доста ситуации. Убеден съм, че нашият отбор може да играе футбол. Сами надигаме отборите от нищото. Вкарахме си леки голове, с които противникът живна. През второто полувреме реагирахме добре, създадохме натиск и успяхме да изравним. За съжаление не успяхме да отбележим още един гол и да победим.След почивката се промени динамиката и агресията. Не губихме толкова лесно единоборства. След като Добруджа остана с 10 души, имахме повече контрол върху топката. Беше трудно, въпреки че имахме ситуации, с които да решим мача.

Няма лесно никъде. Най-важното е, че подходихме като колектив. Казахме си, че можем да променим нещата. Началото беше недобро, но не мога да кажа, че отборът игра слабо в тези мачове", каза Киселичков.

Монтана се препъна срещу ЦСКА II на "Огоста"

Двата тима завъртяха 0:0

Ще успее ли Пирин да продължи победната серия край морето

"Орлетата" гостуват на Несебър

Втора лига: Фратрия обърна Янтра в Габрово, Лудогорец II с епична победа над Спартак