2. Втора лига
  3. Локо (Сф) разби с 4:1 Бдин в контрола

Локо (Сф) разби с 4:1 Бдин в контрола

Петков, Велков, Пеев и Стоев точни за столичани

Локомотив (Сф) победи с 4:1 Бдин (Видин) в контролна среща играна на изкуствения терен в Сандански, предаде кореспондент на Novsport.com.

Възпитаниците на Тони Велков поведоха в 15-ата минута с гол на привлечения тази зима от Банско Павел Петков.

Останалите четири попадения в мача паднаха през втората част.

Костадин Велков в 50-ата минута удвои преднината на столичния тим, след като засече с глава центриране от корнер за 2:0. Пет минути по-късно Даниел Пеев  прехвърли вратаря на Бдин за 3:0.

Почетното попадение за Бдин падна в 69-ата минута дело на Цветков, който засече центриране на Петър Кюмюрджиев. Крайният резултат 4:1 оформи в 79-ата минута Младен Стоев с точен шут от няколко метра.

Двата отбора иначе продължават с подготовката си в Сандански. В събота Локо (Сф) играе контрола с Банско, а Бдин със Септември (Симитли).

Локомотив (София)
: Валентин Галев, Гаров, Върбанов, Александър Бранеков, Добрев, Ю. Петков, Дафчев, М. Димитров, Пеев, Атанасов, П. Петков (Емил Михайлов, Коев, Костадин Велков, Стоев, Манолов, Павлов, Велев, Св. Петров и Манчев).

Бдин (Видин): Тодор Кючуков, Цветан Зарев, Георги Николов, Ивайло Иванов, Петър Кюмюрджиев, Мамаду Куатара, Калоян Цветков, Мартин Керчев, Антонио Ласков, Николай Цветков, Борислав Хазуров.
Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига