Лудогорец наказа с 3:0 македонци

Трансферният хит в Източната „Б“ група Лудогорец 1945 се наложи с класическото 3:0 над първодивизионния македонски отбор Хоризонт, Турново

Трансферният хит в Източната „Б“ група Лудогорец 1945 се наложи с класическото 3:0 над първодивизионния македонски отбор Хоризонт, Турново. Мачът беше игран в Сандански, където тимът от Разград се готви за пролетния дял от първенството. Двубоят, обявен за 14.30 ч., започна с 25 минути по-късно заради закъснение на македонския отбор.

Два гола за разградския отбор отбеляза привлеченият от Локо Сф Димо Атанасов, а един – Мирослав Иванов-Деко, който е бивш играч на Левски. Първите два гола паднаха в първото полувреме, а третото попадение беше отбелязано през второто. Треньорът Ивайло Петев използва всичките си футолисти срещу Хоризонт, който миналото първенство завърши на пето място в първата дивизия на Македония. Друга контрола преди първия официален мач с Брестник не се предвижда.