2. Втора лига
  3. Спартак Варна и Несебър завършиха 2:2 в контролна среща

Спартак Варна и Несебър завършиха 2:2 в контролна среща

Спартак Варна и Несебър не успяха да се победят и завършиха при резултат 2:2 в контролна среща, която се игра във Варна, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Двубоят започна силно за гостите от Несебър, които откриха резултата в 27-ата минута, чрез попадение на Николов. Четири минути по-късно Христов удвои преднината на своите, възползвайки се от поредното добро положение пред вратата на противника.

До края на първото полувреме домакините успяха да се върнат във мача и намалиха на 1:2 с гол на Боев. Крайното 2:2 оформи Драголов в 88-ата минута.

Старши треньорът на Спартак (Варна) Атанас Атанасов призна след края на мача, че клубът има затруднения в организационно отношение, тъй като все още няма нов спонсор, а и някои футболисти не са си получавали заплатите. Това е една от причините поради която и новопривлечените все още не са подписали договори.

Ще успее ли Добруджа на негостоприемния "Бончук"