2. Втора лига
  3. Тодор Кючуков спаси от поражение Ком-Миньор в Банско

Тодор Кючуков спаси от поражение Ком-Миньор в Банско

Отборите на Банско и Ком-Миньор завършиха наравно при резултат 0:0 в мач от 13-ия кръг на Западната „Б” група, предаде кореспондентът на Novsport.com.

В герой за гостите от Берковица се превърна бившият страж на ЦСКА Тодор Кючуков, който през този сезон пази на вратата за Ком-Миньор. За Банско това бе поредния слаб мач от началото на първенството и заслужено футболистите бяха освиркани от публиката след неговия край.

В 28-ата минута Кирил Михайлов за домакините отправи опасен удар с глава, но Тодор Кючуков закова топката на голлинията. В 41-ата минута Борислав Хазуров с шут извън наказателното поле затрудни максимално опитния страж на гостите.

През втората част отново добрите намеси на Кючуков под рамката на вратата не позволиха на домакините да стигнат до гола. В 75-ата минута Цветан Николов намери около точката за изпълнение на дузпа Борислав Хазуров, но той стреля в аут.

До края на мача Тодор Кючуков отрази по невероятен начин удари на Хазуров и Георги Калайджиев. Така резултатът се запази - Банско-Ком-Миньор 0:0.

Добруджа победи с 1:0 Локо ГО преди сблъсъка с ЦСКА