2. Втора лига
  3. В Симитли се точат на нови премии

В Симитли се точат на нови премии

За разлика от отбора на Банско, който ще бъде глобяван заради незадоволителни резултати, в Септември (Симитли) нещата стоят на обратния полюс. Новакът в Западната "Б" вече записа четвърта поредна победа през пролетния полусезон и продължава да няма допуснат гол.

Кметът на Симитли Апостол Апостолов каза, че играчите ще си получат премиите за успеха на Ботев (Враца) (1:0) в понеделник, за да бъдат напълно мотивирани за нова победа в сряда, когато в Симитли гостува на Ботев (Криводол) в междинен мач от 20-ия кръг на втория футболен ешелон. В събота пък Септември ще прибави а актива си служебни три точки заради мача си с Белите орли, които напуснаха първенството.

Също така утре ще бъдат приведени по сметките и парите, които отбора събра за футболиста на Волов (Шумен) Дарин Тодоров, който лежи в будна кома. Апостолов изрази задоволство от факта, че след тях в тази инициатива се включиха и други отбори от двете професионални групи.