2. Втора лига
  3. Верея започна лятната подготовка с равенство

Верея започна лятната подготовка с равенство

Заралии изравниха за крайното 1:1 срещу Марица пет минути преди края

Верея завърши наравно - 1:1 с Марица в първата си лятна контрола. Двубоят се игра на стадион "Искър" в Самоков. Двубоят бе първи за новия наставник Илиан Илиев, а неофициален дебют за старозагорци направиха новите попълнения Иво Иванов и Давид Гонсалес.

Пловдивчани, които от новия сезон ще се състезават във Втора професионална лига, откриха резултата в 36-та минута - след центриране отляво в наказателното поле на Верея играч на Марица отбеляза с глава.

Пет минути преди края на двубоя Верея изравни резултата. Георги Андонов отне топката от защитник в Марица, изведе Венцислав Бенгюзов там срещу вратаря на пловдивчани и полузащитникът в Верея не сбърка в 1:1.

Страши треньорът на Верея Илиан Илиев започна проверката със следната единайсеторка: Пламен Колев, Емре Емин, Мирослав Енчев, Селим Бен Джемия, Костадин Слаев, Петър Витанов, Елиаш Да Силва, Селим Керкар, Илиян Йорданов, Давид Гонсалес, Валери Домовчийски

Пред второто полувреме в игра се появиха Георги Аргилашки, Михаил Димитров, Здравко Илиев, Иво Иванов, Илия Мунин, Ахмет Адемов, Венцислав Бенгюзов, Милен Танев, Иван Винков, Янислав Иванов и Георги Андонов.