2. Втора лига
  3. Видима победи с 3:1 Спортист (Своге)

Видима победи с 3:1 Спортист (Своге)

Всички попадения паднаха през второто полувреме на срещата

Отборът на Видима-Раковски (Севлиево) победи с 3:1 Спотист (Своге) в първата си контролна среща от предсезонната подготовка, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Всички попадения паднаха през второто полувреме на срещата. Първо, в 56-ата минута, Станимир Андонов откри резултата, след като засече с глава центриране. В 78-ата минута втородивизионния тим от Своге изравни неочаквано, след като севлиевският тим направи няколко сериозни пропуска и дори удари греда.

Момчетата на Костадин Ангелов изковаха победата в заключителните минути на мача. В 84-ата минута Павлин Юлиянов отбеляза попадението за 2:1, а две минути по-късно след центриране на привлечения от Славия Добрин Петров, вратарят на Спортист се намеси лошо и си вкара топката във вратата.