2. Втора лига
  3. Второ поредно реми на Етър у дома

Второ поредно реми на Етър у дома

„Етър” направи реми и във второто си поредно домакинство, като завърши 0:0 с „Чавдар” (Б. Слатина). Треньорът Арнаудов спази заканата си за сериозни промени в състава, като пусна титуляри и петте нови попълнения, но и това не даде резултат.

„Етър” направи реми и във второто си поредно домакинство, като завърши 0:0 с „Чавдар” (Б. Слатина). Треньорът Арнаудов спази заканата си за сериозни промени в състава, като пусна титуляри и петте нови попълнения, но и това не даде резултат.

Единственото, което до почивката „виолетовите” сториха в офанзивен план, бяха два силни удара на Тихомир Кънев, спасени от вратаря. Гостите също можеха да вкарат в 33-ата минута, когато се наложи вратарят В. Димитров да избива с крак.

Нищо не се промени и след почивката. Джайеоба се отчете само с един изненадващ удар в 55-ата минута, при който топката отскочи от гърдите на вратаря Василев. Кънев също стреля остро, но Василев успя да избие. За „Чавдар” пък Тодоров от фаул принуди В. Димитров да вади изпод гредата.

Треньорът Арнаудов замени двамата си нападатели Джайеоба и Кънев с двойката Кушев и Аврионов, а в игра влезе и халфът Генов.

Играта уж се пораздвижи, но освен един хубав удар на Генов, спасен от вратаря, до края етърци продължиха да действат еднотипно с центрирания, които така и не затрудниха високите защитници от Бяла Слатина.