Драматична победа на Вашингтон над Нешвил в НХЛ

Драматична победа след изпълнения на дузпи записа тимът на Вашингтон Кепитълс над Нешвил Предатърс в НХЛ. Двубоят се игра в столицата на САЩ и завърши 4:3. Виктор Козлов откри резултата в 12:13 минута на първата четвъртина за Кепитълс, но Вил Койстинен изравни.

Драматична победа след изпълнения на дузпи записа тимът на Вашингтон Кепитълс над Нешвил Предатърс в НХЛ. Двубоят се игра в столицата на САЩ и завърши 4:3. Виктор Козлов откри резултата в 12:13 минута на първата четвъртина за Кепитълс, но Вил Койстинен изравни. Дейвид Щекъл даде нова преднина на Вашингтон в 15:38 минута. Нешвил успя да изравни чрез Джейсън Арнът през втората третина. По един гол двата състава реализираха и през третата, дело на Александър Семин за Кепитълс и отново Арнът за Предатърс. При дузпите по-точен бе съставът на Вашингтон, който спечели срещата. С този успех тимът излезе начело в Югоизточната дивизия с 11 точки, докато Нешвил са 3-и в Централната.