2. Зимни спортове
  3. Очаквано: Славия разгроми Левски в хокея на лед

Очаквано: Славия разгроми Левски в хокея на лед

Славия надигра Левски като гост с 9:1 (6:0, 3:0, 0:1) в първия мач от новото държавно първенство по хокей на лед.

Славия надигра Левски като гост с 9:1 (6:0, 3:0, 0:1) в първия мач от новото държавно първенство по хокей на лед. Срещата се състоя в голямата зала на Зимния дворец в столицата, а резултатът бе открит в полза на "белите" още в 3-ата минута след гол на Мартин Бояджиев.

През първата третина шампионите, водени от капитана си Станислав Мухачов, вкараха най-много голове - шест. Темпото значително спадна през втората част, а в последната "сините" се добраха до почетно попадение чрез Валентин Стоичков.

В състава на Левски отново игра Александър Гарибов - бивш изпълнителен директор на ПФК ЦСКА.

Следващият четвъртък Левски ще се изправи срещу "червените".Кръговете в настоящото първенство на България по хокей на лед ще бъдат общо четири.
Вашингтон с пета поредна победа в НХЛ

Надви Филаделфия Флайърс

Жената на Алберт Попов го мотивирала с въпрос: Ти имаш ли шанс изобщо?

Най-добрият български скиор - Алберт Попов говори преди старта на сезона

Швейцария е фаворит за домакинство на зимната Олимпиада през 2038

Очаква се до началото на 2027 Швейцария и МОК да бъдат готови с цялостния план за организацията

Фурнаджиев: Очаквам националният отбор за жени да бъде изненадата на Световната купа

Президентът на Българската федерация по биатлон възлага големи надежди на дамите ни