3. Треньорът на Бенфика: Победата на Селтик над Барса не ни обезкуражава

Треньорът на Бенфика: Победата на Селтик над Барса не ни обезкуражава

"Най-важното е, че победихме Спартак (Москва)”, каза Жорже Жезуш

Наставникът на Бенфика Жорже Жезуш не скри задоволството си от победата с 2:0 над Спартак (Москва) в Шампионската лига, която бе първа за "лисабонските орли" в група "G” и запази живи надеждите на тима да се класира на 1/8-финалите на турнира.

"Най-важното е, че победихме. Получи се добър мач. Играхме силно през първото полувреме, а през второто показахме и резултатност. Разликата през втората част бе, че Спартак заигра по-отворено, след като получи гол в своята врата.

Съперникът отново доказа, че е много добър отбор и създаде няколко много опасни положения. В същото време обаче ние можехме да вкараме дори три или четири гола. В крайна сметка обаче най-важни са трите точки.

Едва след мача със Селтик обаче може да правим някакви сметки. За момента още вярвам, че можем да се класираме напред. Селтик трябва да играе както срещу нас, така и срещу Спартак, а това няма да е лесен мач. Тяхната победа над Барселона не ни обезкуражава ", каза Жезуш.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?