3. Лука Тони: Не исках да напускам Италия

Лука Тони: Не исках да напускам Италия

Нападателят на Байерн Мюнхен Лука Тони премина в германския колос от Фиорентина през 2007 г. за сумата от 11 милиона евро. Той бързо се превърна в ключова фигура в тима на „баварците”, но сподели, че не може да живее без нещо от Италия.

„Изпратих картичка на един мой приятел с текста: Наистина ли трябва да играя тук? Винаги слагам парче сирене „Пармиджано Реджано” в моя багаж”, заяви бившият нападател на Палермо пред немския вестник „Гала”.

Той има 10 гола в 17 мача през този сезон в Бундеслигата, а утре Тони ще води атаката на Байерн в мача от четвъртфинала в Шампионската лига срещу Барселона на „Ноу Камп”.

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)